Переможці премії Eisner Award 2020

Організатори премії в області мальописів “Айзнер” представили переможців 2020 року.

Найкраща коротка історія

  • “Hot Comb,” by Ebony Flowers, in Hot Comb (Drawn & Quarterly)

Найкращий синґл / ван-шот

  • Our Favorite Thing Is My Favorite Thing Is Monsters, by Emil Ferris (Fantagraphics)

Найкращий онґоїнґ

  • Bitter Root, by David Walker, Chuck Brown, and Sanford Greene (Image)

Найкраща лімітована серія

  • Little Bird by Darcy Van Poelgeest and Ian Bertram (Image)

Найкраща нова серія

  • Invisible Kingdom, by G. Willow Wilson and Christian Ward (Berger Books/Dark Horse)

Найкраща публікація для юних читачів (до 8 років)

  • Comics: Easy as ABC, by Ivan Brunetti (TOON)

Найкраща публікація для дітей (9-12 років)

  • Guts, by Raina Telgemeier (Scholastic Graphix)

Найкраща публікація для підлітків (13-17 років)

  • Laura Dean Keeps Breaking Up with Me, by Mariko Tamaki and Rosemary Valero-O’Connell (First Second/Macmillan)

Найкраща гумористична публікація

  • The Way of the Househusband, vol. 1, by Kousuke Oono, translation by Sheldon Drzka (VIZ Media)

Найкраща антологія

  • Drawing Power: Women’s Stories of Sexual Violence, Harassment, and Survival, edited by Diane Noomin (Abrams)

Найкращий комікс, заснований на реальних подіях

  • They Called Us Enemy, by George Takei, Justin Eisinger, Steven Scott, and Harmony Becker (Top Shelf)

Найкращий графічний альбом 

  • Are You Listening? by Tillie Walden (First Second/Macmillan)

Найкращий графічний альбом (перевидання)

  • LaGuardia, by Nnedi Okorafor and Tana Ford (Berger Books/Dark Horse)

Найкраща адаптація (з іншого медіа-простору)

  • Snow, Glass, Apples, by Neil Gaiman and Colleen Doran (Dark Horse Books)

Найкраще американське видання іноземного коміксу

  • The House, by Paco Roca, translation by Andrea Rosenberg (Fantagraphics)

Найкраще американське видання іноземного коміксу (Азія)

Найкраща архівна колекція / Проєкт Стріпи

  • Krazy Kat: The Complete Color Sundays, by George Herriman, edited by Alexander Braun (TASCHEN)

Найкраща архівна колекція / Проєкт Комікси

  • Stan Sakai’s Usagi Yojimbo: The Complete Grasscutter Artist Select, by Stan Sakai, edited by Scott Dunbier (IDW)

Найкращий сценарист

  • Mariko Tamaki, Harley Quinn: Breaking Glass (DC); Laura Dean Keeps Breaking Up with Me (First Second/Macmillan); Archie (Archie

Найкращий сценарист / художник

  • Raina Telgemeier, Guts (Scholastic Graphix)

Найкращий дует ескізника й контуриста або ескізника й команди контуристів

  • Rosemary Valero-O’Connell, Laura Dean Keeps Breaking Up with Me (First Second/Macmillan)

Найкращий художник / Цифровий художник

  • Christian Ward, Invisible Kingdom (Berger Books/Dark Horse)

Найкращий художник обкладинок

  • Emma Rios, Pretty Deadly (Image)

Найкращий колорінґ

  • Dave Stewart, Black Hammer, B.P.R.D.: The Devil You Know, Hellboy and the BPRD (Dark Horse); Gideon Falls (Image); Silver Surfer Black, Spider-Man (Marvel)

Найкращий летерінґ

  • Stan Sakai, Usagi Yojimbo (IDW)

Найкращий комікс-проєкт (періодика / журналістика)

Найкраща книга про комікси

  • Making Comics, by Lynda Barry (Drawn & Quarterly)

Найкраща академічна / наукова робота

  • EC Comics: Race, Shock, and Social Protest, by Qiana Whitted (Rutgers University Press)

Найкращий дизайн видання

  • Making Comics, designed by Lynda Barry (Drawn & Quarterly)

Найкращий цифровий комікс

  • Afterlift, by Chip Zdarsky and Jason Loo (comiXology Originals)

Найкращий веб-комікс

Огляд переможців від booksandtalks

Огляд переможців від Третя Паралель

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори